Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos vagyok,feltöltőkárty...

T-mobilos vagyok,feltöltőkártyás. Ez meg hogy lehet? Hogy van képük erre?

Figyelt kérdés
Hú,nagyon mérges vagyok. !!T-mobilos vagyok,feltöltőkártyás. A kártyámon volt 551 Ft,amikor barátnőm felhívott egy órára. Hozzáteszem ő előfizetéses,20-as. 1óra után,azt mondja egy hapsi a teloba,15 mp múlva lejár a kártyám! Ez meg hogy lehet?? Hát ő hívott engem. és tényleg 551-ből egy óra alatt 2 Ft lett.
2009. márc. 18. 08:37
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Szia! Az átirányítás maga ingyenes, de ha a szám, melyet hívtak, ki van kapcsolva, és a beérkező hívások a kikapcsolt számról egy másikra vannak átirányítva, akkor a hívás költségét a kikapcsolt szám is fizeti!! Amúgy, minden szolgáltatónál van lehetőség a feltöltőkártyás hívásellenőrzésre is, csak be kell menni személyesen. Amúgy a Vodás előfizetések nagyon jó opciókat is tartalmaznak, tényleg érdemes kipróbálni.
2009. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az átirányítás nem ingyenes. A BEKAPCSOLÁSA, na az ingyenes, de ha felhívnak, akkor neked is keletkezik költséged. A költség annyi, amennyi a hívó fél költsége és a másik teló különbözete, plusz még lehet némi további díj is. (Vagyis ha 30-as vagy, és egy másik 30-as szám mondjuk 20 forintért felhív téged, de az átirányított telefont mondjuk 80 forintért hívná, akkor ő 20-at fizet percenként, te meg különbözetet, azaz 80-20 = 60-at. Plusz még amit a cég rátesz.)


Szerintem az történt, hogy az egy órás csevegés alatt valaki megpróbált 5-10 percenként felhívni, ám mivel foglalt voltál, mindig aktiválódott az átirányítás. A másik telefonon a hangposta felvette, mindig ugrott a percdíj. Lehetséges ez a forgatókönyv?

2009. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
A T-Mobil az egyik legaljasabb szolgáltató; válts inkább.
2009. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az átirányítás egyáltalán nem ingyenes! Működése: Van egy telefon, amelyen te alapból fogadod a hívásokat. Ha ezen meállítod az átirányítást, akkor azt úgy kell érteni, hogy a hívó felhívja az alaptelefont, ami még egy hívást kezdeményez arra a számra, amelyre átirányítottad és a két hívást összekapcsolja. Tehát minden egyes átirányításban töltött percért fizetni kell fogadáskor is!

2009. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, az átirányításnak percdíja van. Nem sok de van, ezért fogyott le az egyenleged. =(
2009. márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Pontosan úgy van ahogy az utolsó hozzászóló írta.

Ha 'A' szám hívja 'B számot, de a 'B' szám tovább van irányítva 'C' számra akkor ne várd az 'A' számtól, hogy fizesse a 'B' és 'C' közti hívás árát. Most gondold bele, hogy ha az a világ túlsó felére van irányítva. Az 'A' hívóra terhelnéd a teljes hívást. Jó szívatás lenne.

2009. márc. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Nem, nem ingyenes :)
2009. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az átirányításnál te fizeted a különbözetet, ezért tűnt el a pénzed. Egyébként én is T-Mobile-os vagyok már 2001 óta ( akkor még Westel volt) nem volt velük semmi bajom, és mivel keveset telefonálok nekem jó a kártyás csomag.
2009. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!