Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy SE X8-at elcserélni...

Megéri egy SE X8-at elcserélni egy pixelhibás iphone 2g-re?

Figyelt kérdés

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 1. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de mér ne cserélje el pubi? indokold meg
2011. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a 2g már aránylag régi telefon, garancia már biztos nincs rá, és már amúgy is pixel hibás, akkor meg a biztosíték rá hogy másnap nem romlik el?
2011. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy mikori? ha pixelhibás az nem azt jelenti, hogy elfog romlani. és mint mondtam nagyobb az értéke, mint az x8-nak még így is. egyéb indok?
2011. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy ujonnan gyarilag szar telefont elcserelni egy mar viszonlag regi, de hibas iphone-ra?

Nehez kerdes.

Inkabb add el az X8-at, meg gyujts hozza egy kicsit, es vegyel egy ipod touch 4g-t, 50k-ert megvagy, es ugyanazat tudja, mint az iphone.

Melle meg egy 2-3 ezres gagyi gombos telefon

2011. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy jött ide az iPod...az egy zenelejátszó!

Amúgy meg szerintem egy próbát megér,szóval cseréld :D

2011. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!