Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van már vodafone 845re stabil...

Van már vodafone 845re stabil jó 2.2es android?

Figyelt kérdés

Ha van és tudtok légyszives egy linket meg leírást hogy hogyan kéne ráfabrikálni.


Előre is köszi.


2011. jún. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te is a főzött rom-ra gondolsz.

Tavalyi cikkek között olvastam, hogy van, de nem tudja teljesen kihasználni a telefon képességeit, pl. nincs wifi, stb.

Most nem tudom, hol tart a fejlesztés, pedig jó lenne, ha írnának róla, magyarul is.

2011. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, van! Méghozzá itt: [link] én már próbáltam, nagyon sokáig ez volt a telón, szerintem tökéletes volt. Igaz vannak problémái, de szinte tökéletes. Jelenleg a Gingerbread-et tesztelem a 845-ön, de lehet hogy vissza fogom tenni ezt a 2.2-est, mert néhány alkalmazás ok nélkül hibával kilép. Leírást a telepítéshez itt találsz angolul: [link] Magyarul is van leírás itt: [link] igaz hogy ez nem erről a ROM-ról szól, de a rootolást ugyan úgy kell csinálni, a telepítést is, csak itt a 2.2-es fájljaival kell ezt tenni. Az Android legyen veled! :D
2011. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 858-as változatt sokkal jobb és nem sokkal drágább!
2011. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!