Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Sony Ericsson...

Akinek van Sony Ericsson Xperia X8, az tudja, hogy eredetileg, vagyis amikor megvesszük, akkor milyen játékok, és alkalmazások vannak rajta?

Figyelt kérdés
Mert nekem még nincs, de nemsokára veszek, és ezt vásárlás előtt szeretném tudni. Előre is Kösz!
2011. jún. 1. 13:26
 1/6 anonim válasza:

Crazy Penguin,Tower Bloxx.

Alkalmazások: axn player, timescape, youtube, gmail, facebook,navigáció,trackID,wisepilot. aztán amikről fogalmam sincs hogy mik: latitude, geotags, places, roadsync, sync,talk.


meg a szokásos, böngésző, android shop meg miden féle ilyen alap cucc. :)

Remélem ici picit tudtam segíteni ...

Nem vagyok valami nagy telefon tudós :D

2011. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen játékok vannak rajta? köszi
2011. jún. 1. 14:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis olyan, hogy fruit ninja, light saber, olyan nics, vagy én kell rárakjam?
2011. jún. 1. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azokat neked kell már feltenni. Erre ott a Market. Mindennd megtalálszz rajta.
2011. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen és az pénzbe kerül, vagy ingyenes?
2011. jún. 8. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Vásárlás előtt kellett volna tájékozdóni arról, hogy mit tud a telefon. De mindegy. Még nem késő. Meglepődsz mennyi mindent lehet csinálni egy ilyen telefonnal.

A Markethez net kell. Ha nincs net előfizetésed akkor sokba kerül. Ha van akkor mindegy, mert nem fogsz többet fizetni ha használod ha nem. Ha meg wifin megy akkor ingyenes. Az alkalmazások nagy része ingyenes, de már Magyarországról is elérhetőek a fizetősök. Ezeket meg úgyse tudod megvenni, mert google chechout-ra van szükség, de ha a Marketről nem tudsz semmit akkor gondolom erről méginkább semmit (én is csak most ismerkedtem meg ezzel a szolgáltatással szóval nem kell aggódni, hogy lemaradsz).

Ja meg egy gmail fiók kell és persze ha még nem olvastad volna el azt a temérdek androidos oldalt és kérdést ezen az oldalon akkor arra is felhívom a figyelmed, hogy a rendszer erősen netközpontú. Vagyis ha nincs mobilnet előfizetésed tiltsd le a netet aztán használd wifin. Az androidot egyszerűen hülyeség net nélkül használni.

2011. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!