Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene előfizetéses...

Valaki segítene előfizetéses témában?

Figyelt kérdés

Párommal a Telenornál vagyunk, de mindkettőnk előfizetése az ő nevén van. Júliusban jár le a hűség.

Viszont, most nagyon jó telefonjaik vannak, szinte ingyen. Ha lemondja az előfizetését, az én számlámat, tehát a másik megmaradna neki, akkor én tudok igényelni egy új előfizetést? Ami az én nevemen lenne. Kicsit bonyolultan írtam le, de remélem azért érthető.


2011. máj. 31. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az akciós telefonok általában meghosszabbított szerződéssel ugyanannyiba (vagy akár kevesebbe!) kerülnek, mintha teljesen új előfizető lennél. Vodánál és T-nél ráadásul 3 hónappal a hűség lejárta előtt már lehet kedvezményesen új telót venni, szerintem ebben a Telenor sem maradhat le.
2011. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!