Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene végre az...

Valaki segítene végre az Android Frissítéssel?

Figyelt kérdés
Már vagy három kérdést tettem fel és ki is emeltem utánna de úgy sem válaszolt senki. Na szóval Samsung Galaxy 3-mam van Vodafon-os és szeretném Samsung Kies-sel frissíteni csak nem tudom hogyan csináljam. Valaki leírná részletesen azt is, hogy a memóriakártyát vegyem-e ki meg mire figyeljek oda meg mindent ?
2011. máj. 31. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Végre segítek... keresel egy olyan helyet, ahol stabil wifi van, csatlakozol, utána a telefonodban keresel olyat, hogy rendszer frissítése, (beállításokban valószínűleg) aztán rányomsz, és kb megcsinálja az egészet magának... semmire nem kell figyelni, a memo kártyát ne vedd ki... ne aggódj nem fog semmi törlődni...
2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!