Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8? vélemények tapasztal...

Nokia N8? vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
N8at szeretnék, és érdekelne ki mit gondol róla! Mik a tapasztalatok? jó?
2011. máj. 30. 22:51
 1/8 Panda Péter ***** válasza:

kamera, USB-OTG, anyaghasználat és összeszerelési minőség jó

hardver, kijelző (felbontás) és oprendszer ROSSZ

én nem vennék most nokiát, mindjárt jönnek a WP7 mango-s telefonjaik, ha mindenképpen nokiát akarsz várd meg azokat.

2011. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:

Középkategóriás cpu egy felsőkategóriásnak szánt telefonba, symbian oprendszer, amire senki nem fejleszt semmit. Van egy 8mpx-es kamera, amivel ellensúlyozni akarták a többi rossz dolgot, de nem sikerült. A galaxy ace gyorsabb, mint az n8, pedig csak felébe kerül.


Galaxy ace cpu: 800 mhz

Nokia n8 cpu : 680 mhz


Azért ez is vicces egy kicsit.

2011. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az N8ba előző nem 8 hanem 12 megpixeles a kamera!

Ennek ellenére azt hiszem én se venném még. Ha szép képeket akarsz igazán készíteni ahhoz gényképező ajánlott soha semmelyik csúcs telefon nem fog olyan képek készíteni mint egy fényképezőgép, viszont az oprendszere egy hulladék, lassú, elavult és alig van rá program. Csak a kamera miatt nem éri megy egy 5megpixeles telefon készülék is készíthet olyan képet mint az N8 soha nem lesz olyan szép képe mint egy fényképezőnek! Tehát összegezve én a kamera miatt csak nem venném meg mert az oprendszere ennyiért nem ér sokat. Szerintem még nézelődj!

2011. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jó tanácsot androidos készülékbe gondolkodsz mert a symbiannak sajnos nincs nagy jövője a mostani szempontokat elnézve.
2011. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Bocsi, eltévesztettem a megapixeleket:) Amúgy lényegtelen, hogy hány mpx, mivel nincs benne optikai zoom, innentől kezdve lehet akár 50 mpx-es is.
2011. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
katasztrófa :)
2011. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
o.O ebből 1 szót sem értettem =/ valaki konyhanyelven? :P
2011. máj. 31. 20:28
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Ne adj érte pénzt. Így már érted?:) Ennyi pénzből jobb telefont kapsz.
2011. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!