Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonny Ericsson Xperia x8 vagy...

Sonny Ericsson Xperia x8 vagy ZTE Blade?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
ha tudod miaz hogy root meg főzött rom akkor blade mert olyan telefont tudsz belőle csinálni ami nagyon lenyomja az x8-at. ha nem tudod mik ezek akkor x8. jah nekem bladem van, a bátyámnak x8 és én tudom miaz a root szóval ennyit erről...
2011. máj. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 hurikan23 ***** válasza:
100%

"ha tudod miaz hogy root meg főzött rom akkor blade mert olyan telefont tudsz belőle csinálni ami nagyon lenyomja az x8-at. "


Miért, ezeket x8-ra talán nem lehet?

2011. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"ha tudod miaz hogy root meg főzött rom akkor blade mert olyan telefont tudsz belőle csinálni ami nagyon lenyomja az x8-at. ha nem tudod mik ezek akkor x8."


LOL!!!


Már akkor rootoltam x8-at és raktam rá főzött romot, amikor még nem is volt kapható a ZTE Blade...


9db 2.3-as főzött rom X8-ra:

[link]


16db 2.2-es főzött rom X8-ra:

[link]

2011. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"jah nekem bladem van, a bátyámnak x8 és én tudom miaz a root szóval ennyit erről..."


Vazz, akkor avasd be a bátyádat is a rootolás rejtelmeibe.

Az év baromsága amit írtál...szóval ennyit erről.

2011. máj. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
oké értő olvasásból 1-es, menj a sarokba! a blade alapban szoftveresen nagyon gyenge, az x8 meg hardveresen. ennyi. rakhattok rá akármilyen romot attól nem lesz több ram benne és nagyobb / szebb kijelző.
2011. máj. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hurikan23 ***** válasza:
100%

Ja az az előnye, hogy ha normálisan akarod használni, akkor agyonra kell bütykölni?

Persze, ha én megemlítem pl. ezen a honlapon, hogy az x8-ra is lehet rakni a 2.1 helyett 2.2-t vagy 2.3-t az már úgy nem jó.

A bátyád nem ismeri a root-ot? Pedig ha ismerné, akkor legalább 3x gyorsabb lenne az x8-a a sok apróbb trükk miatt.

2011. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!