Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Sony ericsson...

Milyen telefon a Sony ericsson F305? Jár hozzá headset?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, itt találsz róla leírást:

[link]


Egyébként ez kifejezetten játékra kifejlesztett mobil mozgásérzékelővel. Headset jár hozzá és 512-es memóriakártya, de pl. USB-kábel már nem.

2009. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, és jár hozzá headset. Viszont a telefon nagyon lassú, csomó játékra azt írja ki, hogy túl nagy vagy nem futtatható, a legtöbb 3D-s játék nem is megy. A menüanimálás is kész röhej, gyorsan lefelé nem lehet lépkedni, mert összemosódik a két cím. Ennek oka szerintem a lassú processzor lehet.
2009. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van április óta és nekem csak annyi a baj vele, hogy a nagyobb felbontású képekre pár másodpercet kell várni mire elindítja. Egyébként én nagyon szeretem, képeket is jókat készít, ját hozzá headset és nem utolsó sorban 60 db játék van rajta alapból :D
2009. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!