Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 845 androidos okos...

Vodafone 845 androidos okos telcsi,5000ft-ért? 1 év hűséggel?

Figyelt kérdés

Mert rég Vodafone előfizetéses vagyok kaptam egy ilyen ajánlatot. Havi 3750ft-ért 50 percet lebeszélhetek bármely irányban és mellette nettezhetek, túlforgalmazási díj nélkül. Ez lenne első okos telcsim, most egy végtelen egyszerű telcsit használok?

Mennyire jó ez a telefon?


2011. máj. 30. 19:47
 1/4 anonim válasza:
jóóó
2011. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen telóm van.Nem rossz telefon,kicsit lassú.Netezést,filmezést,zene hallgatást és még sok mindent tökéletesen lehet rajta csinálni.A játékokkal van a gond, a 3D-ről szinte teljesen le lehet mondani,és még így sem megy minden játék.A kamerája nem a legjobb,de az a 3.2 megapixel nekemmegfelelő.240x320-as képernyőfelbontás,napfényben elég gyenge...Hát kb ennyi
2011. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,az akksit kihagytam.Naponta kell töltenem akármennyit használom
2011. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huha, az aksis dolog nagyon jól hangzik!!:/

Köszönöm a választ, remélem befog válni.:)

2011. jún. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!