Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz hogy a telefonnal...

Az igaz hogy a telefonnal készített képek tárolódnak egy központi szerveren amihez egy hacker könnyen hozzá férhet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom elérhető WiFi-t keres, ami nyitott és arra rácsatlakozva feltölti.Nekem a Nintendo 3DS-em is ezt csinálja, hogy keres elérhető WiFi-t aztán letölti a frissítéseket tudtom nélkül...
2011. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 bp1985 ***** válasza:
100%
Ha a wifi sincs bekapcsolva? Mert pl nekem nem megy egész nap.
2011. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez telefonba nem tudom, nincs okos telefonom, de nekem a 3DS-en akkor is keres, ha alvó módba van, akkor is keres magának.
2011. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

De emberek, ez a cikk teljesen másról szól, semmi köze a fényképekhez.


Az Androidnál és az iOS-nél is előjött, hogy mentik a használó cellainformációit és így az illető pozícióját. Az iOS ezt lokalizáció alapú szolgáltatásokhoz használja és titkosítatlanul tartja a telefonon, az Android pedig elküldi egy központi szervernek, ha beleegyeztél az anonim adatgyűjtésbe az accountod aktiválásakor. Aki nem olvassa végig, amit bepipál, az meg is érdemli.


Fényképszerver nincs, és ha lenne, pláne nem lehetne könnyen hozzáférni. Ez a hacker barátom szöveg szimpla nagyzolásnak tűnik.

2011. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

Ennyi baromságot amit itt összeolvastam. Úristen, gratulálok a tudatlansághoz.

Látszik, hogy a média mennyire tudja befolyásolni a csökött agyú tudatlan barmokat.


Tisztelet a kivételeknek!!

2011. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
62%
"egy szlovákiai napilapban olvastad.. az nem mond hülyeséget" ... Oks ... :D
2011. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
Ha Szlovákiában élnél, és olvasnád ezt az újságot tudnád, hogy mit mondok...
2011. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Persze és minden ami a TV-ben igaz...

Ugyan már... :D

Attól, hogy leírnak egy újságba valamit, még nem válik igazzá, bármilyen is legyen az a lap....

2011. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!