Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos de picit elmaradot vagy...

Okos de picit elmaradot vagy Szép de buta?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás elött vagyok nem tudok dönteni. Márkát nem emlitek mert ugyis csak arról lenne szó ki mien oldalon ál. Van egy telefon ami már egy ideje tetszik okos, könyen csatlakozik bármihez, gyors mindeféle átvitel de elavult a rendszere és kicsi a képernyő mérete a másik telefon ugymondva butább de nagyobb képernyő és gyorsabb egy picivel. Árban kb ott vannak. Szerintetek tudás avgy kinézet ennél a formánál?
2011. máj. 27. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyorsabbat és nagyobb képernyőset válaszd.
2011. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akk gondolom Symbianos vagy WinMos a másik szerintem meg a ZTA blade lesz :D de nem biztos.Én az okosabbat választanám.
2011. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyobb képernyő és gyorsabb... :)
2011. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ZTE* elnézést
2011. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a galaxy mini helyett szerintem is jobb a ZTE
2011. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Okos, de picit elmaradott.
2011. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél okost ami jól néz ki és nem drága: zte blade, samsung ace, SE x10 mini, x8...stb
2011. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát pontosabban ésn Noia c7 és SonyE x10 .Saját beszerzönél 2 ezer foritn eltérés nekem nem tetszik az andorid 16 ves vagyok és inkább kimeygek a symbianos észerü rendszereken. És általába sok eznét is halgatok és sokat netzek. De mondjuk tök állat lenne kiszedni egy szinte mini tabot a zsebemböl egy csaj elöt hogy leirjam a számát:P Amugy nem tudok dönteni
2011. máj. 28. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:

a symbian bonyolultabb rendszer mint az x10. másrészt nem elmaradott az x10, jön rá majd valamikor az android 2.3 hivatalosan.

és a c7 sem buta, mindent tud az ami kell csak sokan fikázzák a symbian rendszert, hozzáteszem teljesen használható rendszer.

szerintem a csajoknak az számit ha iPhoneod van, mert a többit nemismerik, nemérdekli őket. tehát szerintem nem érsz el vele sokat ha csak menőzésből bálasztod az x10-est

2011. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Telefon helyett a Magyar helyesírás szabályai című kötetet forgasd.
2017. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!