Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ericsson T20-ra hogy lehet...

Ericsson T20-ra hogy lehet wapról wifit, bluetooth-t meg GPS-t letölteni?

Figyelt kérdés

Csak vicceltem.

Igazából az érdekelne hogy milyen android telefont ajánlotok.

Én a Motorola milestone 2-t néztem ki. Olvastam róla egy kis összefoglalót valami telefonos oldalon és eléggé fényezték. Kb 4 éve volt egy Motorola V3i-m ami 10 hónapból -3at szervizben volt ezért megfogadtam hogy többet nem veszek ettől a gyártótól de ekkor még csak 16 éves voltam és nincs bennem tartás úgyhogy ha tényleg ilyen jó ez a droid2 akkor félresöpröm az elveimet. Plusz a mostani telefonom egy gagyi (s5230) és az mp3-am meg a fényképezőm és meghalt és szükségem van rájuk, de nem annyira hogy külön vegyek, inkább a rájuk szánt összegeket beleinvesztálnám egy telefonba.

Kicsit aggaszt még hogy ebben a telefontesztben amit olvastam azt írták hogy a kamerája nem a legjobb de a telefonguruknak talán túl magasak az elvárásaik. A próbafelvételek és a próba HDvideó nagyon impozáns volt.

Szóval én már ott tartok hogy meggyőztem magam, de akik jobban értenek hozzá azok a segítségemre lehettek.

Ha tudtok hasonló kategóriájú telefont ajánlani amiről jobbak a visszajelzések akkor bátran osszátok meg hisz ezért vagytok itt.


Előre is köszi!


2011. máj. 27. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

ez jó volt :D


megéri, bár én ennyiért Galxy S-t vennék kb 1 árba vannak.

2011. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hehe, tényleg jó a cím :)


Én is a Galaxy S-t javaslom, nekem lassan egy éve megvan és nagyon elégedett vagyok vele (én még a megjelenésekor vettem 130-ért a 8 gigást, annyit is simán megér de ma már 80-ért is megkaphatod)

2011. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!