Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez lehetséges? Iphone 3gs 24...

Ez lehetséges? Iphone 3gs 24 hónap 990ft?

Figyelt kérdés

Szóval böngészgettem a T-mobile honlapján,és találtam egy olyan opciót,hogy Iphone 3gs-t havi 990 forintér adnak. Kérdés,ami érdelene: Hogy lehet ez? Ez miért éri meg nekik? Mi ebbe a buktató? Válaszokat előre várom és köszönöm

LINK:

[link]


2011. máj. 27. 00:27
1 2
 11/20 anonim válasza:
én bizos nem vennék Iphone-t! nem bírja a frissítéseket, és alkatrészt nagyon nehezen és drágán cserélhető benne (mint minden Apple terméknél) és ráadásul hamar megunnám és még drága is az Apple logo miatt!
2011. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
jajj istenem mennyien bedőlnek ennek, csak azt elfeljtik megnézni, hogy mennyi lenne a havidíj, vagy lesz@rják. aztán megveszik, és 3 hónap múlva mennek a behajtók, mert nem tudják fizetni...amúgy ez hülyeség, hogy a telefont kapja félmillióért, mert havonta 600 percet lebeszélhet és rengeteget netezhet.
2011. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
és aki tényleg ennyit beszél a munkája folytán, vagy csak ennyi embert ismer annak tényleg ennyibe kerül a 3gs...
2011. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget a hozzáértő eladónak! Megérné ez,de nem magánszemélynek. Vagyis nekem nem!
2011. máj. 27. 12:55
 15/20 bp1985 ***** válasza:
Megéri neked, mert ki tudod rakni az aztalra, hogy ilyened van. Másra nem jó. Az eladónak meg annyit, hogy a havi 17k-t így is úgy is ki kell fizetnie. Olyan, hogy semmit nem kell fizetni, nincs.
2011. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"havi 17.600 forintot kell fizetned a díjcsomagért. 24×17.600=422.400 forint, azaz majdnem félmillióért kapod meg a telefont végül."


Úristen... Ez olyan mint hogy veszel egy autót és akkor 5 évre előre kiszorzod a benzin árát amit el fogsz kocsikázni, és azt még hozzáadod hogy annyiba került...

Egyébként tényleg sok ennek a csomagnak a havidíja viszont rengeteget lehet cserébe beszélni netezni stb, és aki ezt tényleg kihasználja annak bőven megéri.

2011. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bp1985-nek!

Nem érted a lényeget, valóban 0 Ft a gyakorlati havi költség.Ugyanis ha nem forgalmaznád le amit le lehet akkor mi a csodának vállalnád be ??

Ha nincs 17690 ft havi forgalmad akkor ne válaszd és kész.

2011. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 bp1985 ***** válasza:
Normális, reális árba kéne adni, tudásához mérten. Amúgy meg miért erőszakoltatnak rám minden sz@rt az előfizetésbe? Inkább vettem egy htc-t, sokkal kevesebb vele a gond, és sokkal használhatóbb. Igaz, hogy nem olyan egyszerű, mint az ios, de olcsóbb, és jobb mégis, sőt mobil tv-t sem fizetek rá feleslegesen.
2011. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bp1985 ***** válasza:
+ a szoftveres részről nem is tettünk említést...
2011. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miét lenne rád erőszakolva? Tudtommal nem kötelező megvenni. Egyébként pedig 3 díjcsomag van, a legolcsóbb havi 5000 Ft és abban is van 200 perc, 1 giga net, 100 sms tehát bőven le lehet forgalmazni az árát. Persze a készülék többe kerül, de ez mindenhol így van.
2011. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!