Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz Galaxy3ra független...

Mikor lesz Galaxy3ra független froyo?

Figyelt kérdés
Valaki tud valamit a Samsung Galaxy3 hivatalos kártyafüggetlen froyoának kiadásáról, kiadásának dátumáról?
2011. máj. 24. 18:52
 1/4 MDaniel válasza:
Állítólag a spanyoloknál már van...valószínüleg hamarosan itt is lesz!de engem is nagyon érdekelne.Egyébként a független fog kijönni elsönek.
2011. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elsőnek nem hiszem már van telenor meg vodafone asszem vagy nem tom, de 2 már van
2011. máj. 25. 19:53
 3/4 MDaniel válasza:

az jó....

nekem azt mondták h függetlenül lesz

elsönek,mert h idö amíg a szolgáltatòk beleteszik az opba a saját

cuccaikat.Na mind,nekem is független van,ha tudsz valami újjat akkor írd le ide légyszi.

köszi

2011. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MDaniel válasza:
Akit még érdekel a téma annak mondom,ma voltam a samsungban(west end) és a szolgáltatós már kijött,de a függetlenig még várni kell 2-3 hetet.
2011. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!