Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb egy smartphone egy...

Miben jobb egy smartphone egy sima mobilnál?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyannál, amin azért van wifi és facebook...
2011. máj. 22. 18:55
 1/7 anonim válasza:
Semmiben. :D Csak azért veszik, mert "hasonlít" az iPhonera.
2011. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Divat.
2011. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban merül az akksi
2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Olvass utána. Miben? Nem csak telefonálni, meg sms-ezni lehet rajta. Pl nekem a notebookot helyettesíti. És nem IPhone-m van, mert az arra nem volt képes sajnos.
2011. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Milyen telefonod van ami ilyen jó? És hol tudnék utánaolvasni, ahol érthetően le van írva, kezdő szinten?

Mert megpróbáltam, de mindenhol részletekbe menően verziókról, meg technikai adatokról meg számokról van szó, nekem meg az alapok kellenének :D

2011. máj. 24. 23:15
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Nekem egy htc hd2, illetve egy htc desire. Google-ba keresgélj, én soha nem keresgettem ilyesmit:) Ha tudnám hol kell keresni, belinkeltem volna, de én sem tudom. Lényegébe nekem azért kell, mert egy mezei telefonnal nem tudok wifiz-ni, emailezni, gépeket ellenőrizni, skype-olni, stb.
2011. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akinek tudja helyettesíteni a notebookot, annak igazából nem is kell notebook
2011. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!