Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég nézelődtem HTC-gyártmán...

Drmachen kérdése:

Nemrég nézelődtem HTC-gyártmányú telefonok iránt. Különösebben az egyik 2009-es modell vonzott, a Hero. Mennyire számít réginek? Megéri a 70-80-90 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Ami egyébként manapság a T-mobile hálózatán belül kapható T-mobile G2 Touch néven. Nem igazán értem, hogy mit jelent ez és hogy miért nem adják HTC névvel? Továbbá érdekelne néhány guru véleménye arról, hogy maga a Hero széria mennyire hasonló a mai andoroidos telefonokhoz viszonyítva? Az akkori tesztek nagyon dicsérik, de nem tudom mennyire érvényes ez manapság. Előre is thanks a lot!
2011. máj. 22. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

50-est ér max. régi azon minden. 50ropinál többet ne adj érte


Htc legend nem tetszik? mert az a heronak az új változata, hozzáteszem az sem valami új.

2011. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a legend mennyivel számít jobbnak, illetve mennyivel ér többet?
2011. máj. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!