Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A főzött ROM-ok mire jók?

A főzött ROM-ok mire jók?

Figyelt kérdés
gyorsabb a telefon? jobb? van elönye? stb
2011. máj. 18. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
sokmindenre. pl egy másik gyártó ui-ját ráteheted az androidos telódra. pl az undorító se ui helyett htc sense-el javíthatod fel a telód ha ericssonod van.
2011. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösszi
2011. máj. 18. 20:48
 3/8 hurikan23 ***** válasza:
100%

asdfvb!


Lehet, hogy a SE ui undorító, de mutass már egy olyan embert aki azért rak a telóra főzött rom-ot, hogy lecserélje egy másikra az ui-t.

Akinek nem tetszik a se ui, annak ott a market, ahol egy csomó app letölthető erre a célra, pl. launcher pro.

Nem tudom mi a bajod a se telefonjaival, de ilyen bődületes baromságokat azért ne írogass már.


A kérdésre:


Ha már szóba jött a Sony Ericsson, ha felraksz egy ilyet, akkor újabb verziós androidod lesz például az x8-on, a támogatott 2.1 helyett tehetsz rá 2.2-t vagy 2.3-ast.

A 2.2 és 2.3 például támogatja a memóriakártyára telepítést, van benne jit compiler stb.


A fórumomon többet is megtudhatsz erről, ha se telód van:


[link]

2011. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
tudom hogy arra is jó :D azért írtam oda hogy például arra. csak épp nemvolt erőm bővebben kifejteni
2011. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hurikan23 ***** válasza:
100%

"azért írtam oda hogy például arra"


Ami miatt kb. senki nem rak fel főzött romot, se Sony Ericssonra, se másra.

Akkor már valami reális dolgot írj, ne ilyen hülyeségeket, már bocs.

2011. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
hogy gányold az androidodat de soxor bugosak nem működnek megfelelőre. wp7 vagy i4
2011. máj. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és zte bladnél érdemes ezt telepíteni?
2011. máj. 19. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:

"sokmindenre. pl egy másik gyártó ui-ját ráteheted az androidos telódra."


LOL!!!


Ehhez főzött rom?

2011. júl. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!