Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom már első bekapcsol...

A telefonom már első bekapcsolásakor kiírt olyat, h felhasználói támogatás. Az mi? :|

Figyelt kérdés
ma vettünk sony ericsson xperia x8-at. mikor legelőször bekapcsoltam már akkor kiírta, h felhasználói támogatás, és alá h "Koppintson,és fedezze fel Sony Ericsson telefonját"..rámegyek és azt írja ki, h használjam ki mégjobban a telefonom, és h a szolgáltatás használata során további adatátviteli díjak merülhetnek fel. és h ellenőrizzem előfizetésemet. most ez mi?:| és az van alatta csak h "elfogadom" most ha elfogadom mi lesz? Segítsetek *-*:SS
2011. máj. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Internetkapcsolat segítségével küldözget sz@rságokat, ez a felhasználói támogatás.

Enélkül tudsz telefonálni ...

2011. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de és ez baj? annyira nem értem xd mer máshogy nem tűnik el csak ha elfogadom gondolom :|
2011. máj. 17. 20:27
 3/5 A kérdező kommentje:
és eltünt :|| pedig semmit nem csináltam vele xd
2011. máj. 17. 20:35
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mégse tünt el csak elhuztam vmit xd://
2011. máj. 17. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Az android egy eléggé netközpontú rendszer. Ha nincs semmiféle mobilinternet előfizetésed akkor vagy köss egyet vagy tiltasd le az ügyfélszolgálaton keresztül és használd wifivel. De valamiféle internetelérést mindenképpen célszerű biztosítani.
2011. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!