Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet vodafon és t-mobil...

Lehet vodafon és t-mobil között kedvezményesen beszélni?

Figyelt kérdés

A barátom t-mobil-os én vodafonos vagyok. Nem tudtok valahogy segíteni hogy kedvezményesen lehessen beszélnünk vagy sms-eznünk? Nem szeretnénk új telefont mert mindketten karácsonyra kaptuk. De már 1 éve együtt vagyunk és úgy néz ki hogy komoly lesz úgyhogy jó lenne :D

Köszi előre is!


2009. márc. 12. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! általában ilyen egymás közötti kedvezmények csak szolgáltatón belül vannak (tehát ha mindketten t-mobilosak lennétek, vagy mindketten vodafoneosok). ráadásul a t-mobile és a pannon egy szinten vannak, a vodafone nem. tehát pl t-mobile hálózatból t-mobilost ugyan annyiért lehet hívni mint pannonost, viszont vodafoneost drágábban.

szerintem ez nem lehetséges. remélem tudtam segíteni

2009. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!