Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson K660i-t akarok...

Sony Ericsson K660i-t akarok venni, jól teszem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 16:54
 1/7 anonim válasza:
Nagyon, nekem is ilyen telefonon van, remek masina.
2009. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért pont a K660i-t akarod megvenni.


-Ha a külseje miatt, mert nagyon tetszik, akkor nagyon jól teszed. (Hogy kinek mi tetszik, az szubjektív...)


-Ha az ár-érték aránya miatt szeretnéd megvenni a Pannon-nál, mert most olcsóbb lett, és így ebben az árkategóriában talán a legjobb Sony Ericsson a tudását tekintve, akkor talán igen.

De persze úgy tudom csak a Pannon-nál olcsó(bb), ott 21990.-Ft, Viszont a Vodafone-nál 33990.-Ft, A T-mobile-nál pedig nem tudom... (33990-ért van sokkal jobb telefon is szerintem!)


-Ha pedig a tudása miatt szeretnéd ezt a telefont megvenni, akkor... úgy összességében nem olyan rossz.

Nézzük csak, van itt róla egy teszt:

[link]

A teszt szerint a kamerája nem a legjobb, tehát ha a fotózás miatt vennéd, akkor nem jó választás. Videót is csak kis felbontásban tud felvenni (QCIF), tehát ebből a szempontból se jó választás.

-Ha Zenelejátszás miatt választanád, akkor viszont (a teszt szerint) egy átlagos Walkman mobil szintjét kb hozza. Van benne pl MegaBass. Viszont nem agybadugós fülhallgatót adnak hozzá... Tehát zenei téren kb jónak tűnik. (Rádió is van benne).


Alapjába véve tehát nem egy rossz kis telcsi, manapság alapnak tekinthető. Egyedül a külső az igazából, ami újdonság benne.

Ajánlom, hogy olvasd el a belinkelt tesztet, és a hozzászólásokat is, amiket innen is elérsz:

[link]

Nem tudom, hogy neked a fentebb soroltakból mely szempontok alapján esett erre a típusra a választásod, de remélem tudtam segíteni!


-iamgyuszy-

2009. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan,jó kis teló!
2009. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek olyan van,de szerintem nem olyan jó...a kinézete sem,a teljesítménye meg olyan,mint egy w300i nek,ami vagy 15000-rel olcsóbb...
2009. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó!Nekem is ilyenem van,és meg vagyok veled elégedve :)
2009. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a te helyedbe nem venném meg mert haveromnak meg nekem is van és fél év alatt kikopott a töltő ajzat mind2-nknek

Gyakran szoftver gondok vannak rajta pl én már az amióta megvan 8 szor telepítettem újra az op.rendszerét.

A gombok is hamar tönkre mentek rajta és ki kellet cseréltetni ja és hamar kopik.

Haverom és én is szívtam vele sokat szóval nem ajánlom.

( nem túl kellemes izomból szorítani rá a füles aljzatát)

2010. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát érdekes... :)

Nekem 3 éve megvan és a kinézete még mindig nagyon jól néz ki,leszámítva néhány halvány karcolást.

Én is teljesen megvagyok vele elégedve,annyi az egyedüli gondom,hogy néha megakad/lefagy és újraindítja magát.

Tetszik a külseje,a bővíthető memória (2GB elvileg,de úgy veszem észre,hogy valamennyivel több van az enyémbe...),nem lassú telefon. :)

2011. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!