Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S telefonhoz gyári...

Galaxy S telefonhoz gyári fülhallgató milyen nektek?

Figyelt kérdés

Hangminőségére lennék kíváncsi, vagy ti váltottatok? Gyári 2.2.1 Froyo és egy főzött rom van különbség hangminőségen fülhallgatón keresztül?

Mert nálam olyan mintha magas hangnál be-be recseg, lehet zene függő vagy rosszul álithatam be vagy ilyen silány a minősége!?


2011. máj. 15. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Már kezd felmenni bennem a pumpa hogy valami megint rossz mert már nem 1x csalódtam benne!:@
2011. máj. 15. 18:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ilyet kaptam:

[link]

csak fekete rajta az a gumi...szerintem nem rossz...bár zavar,h nem lehet ketté szedni...mint pl a régit...


[link]

mert ez tetszett,h kettészedtem...és az a kis bucija jó,ahol állítani lehet,h köv szám...stb:D

és a végére me azt használtam,amit a s.e. w580i-hez kaptam:D

2011. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!