Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kipróbálni a Sony...

Hol lehet kipróbálni a Sony Ericsson Neo-t? Megfogdosni, menüjét megnézni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
sehol
2011. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Google, vagy Youtube.. Annyi a lényeg, hogy beírod, s nézel róla vidiket. A Mobilarenások nagyon jók szerintem.
2011. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

általában a szolgáltatóknál kiszokták tenni 1-2 boltba próba készüléknek! nem arra gondolok, amikor 1más mellette van 10 darab, és müanyag az egész, hanem van müködőképes kirakva, persze rajta a lopásvédelem stb! viszont bevan kapcsolva, lehet tesztelni

nézd ki a telefont, nézd meg melyik szolgáltatónál van, és érdeklődj náluk h melyik boltjukban van-e kirakva

2011. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem lehet kapni szolgáltatónál...

első kettőnek ment a lepont:)

2011. máj. 17. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes.

A boltost én is tudtam volna mondani, mert csak logikus gondolkozás az egész.

Amúgy meg a youtube-s megoldást mondd, h miért nem jó? Mert ott nézheted, hogy tesztelik. Tudtommal nem volt sértő amit írtam, meg bunkó sem. Szóval nem értelek meg.

Lehet ezt is le pontozni.

Második voltam.

2011. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vedion keresztül hogy a fenébe fogdoshatom meg a telefont?? kijelzőérzékenység...stb?? nem arra vonatkozott a kérdés hol tudom megnézni h muködik, mert már 1millio videot láttam rola már élőben szeretném.
2011. máj. 18. 00:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt videónak hívják. De a kijelzőt vidin is láthatod.. Nem azért tesztelik a telót, ne legyen értelme. Lehet rossz vidiket néztél..
2011. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi a bajod azzal, ha azt mondom sehol?:) Ugyanis szolgáltatónál tényleg nincs, pedig ott ki lehet próbálni a telefonokat, máshol meg nem lehet. Mobilkiállításokon szokott még lenni ilyen de ilyen most nincs. Megkérdezed kinek van és megkéred, hogy próbálhasd ki :):) ha ennyire nem tetszik, hogy az az igazság, hogy nincs olyan bolt ahol kipróbálhatod. Elmész külföldre hátha ott van :)
2011. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!