Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alap kérdés okostelefonról....

Alap kérdés okostelefonról. Adatforgalom?

Figyelt kérdés

Most kaptam az első Androidos telómat, s ahogy beraktam a simet, rögtön ment is a netre, ugye...


A kérdésem az lenne, hogy ha alapból be van kapcsolva a 3g, plusz látszik az adatforgalom ikon felül , de én nem netezek, akkor van adatátvitel?

Egyes widgetek, pl. időjárás netes kapcsolatot igényelnek. ezek mennyi forgalmat generálnak?


Ha a mobilhálózatoknál az adatkacsolatot letiltom, akkor nem lehet netezni, nem tudnak kapcsolódni a programok, tehát nincs adatforgalom, ugye?


Illetve, az érdekelne még, hogy hol lehet látni, hogy mennyi adatforgalmat generáltam erre a hónapra. Azért kérdezem, mert nekem még nem kedvezményes a net...


Tudom, hpgy nagyon alap kérdések, de nézzétek, el lány vagyok és nem egy műszaki zseni ;))


ja, amúgy lgp500 teló


2011. máj. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A kérdésem az lenne, hogy ha alapból be van kapcsolva a 3g, plusz látszik az adatforgalom ikon felül , de én nem netezek, akkor van adatátvitel?


Igen.


Egyes widgetek, pl. időjárás netes kapcsolatot igényelnek. ezek mennyi forgalmat generálnak?


Ha minden rá van eresztve akkor elég sokat. Ha csak 1-2 program akkor nem vészes. Tegnap óta 2.5 MB forgalmam volt úgy hogy volt e-mail szinkronizáció, netezés opera minivel és 3x időjárás adatok frissítése.


Ha a mobilhálózatoknál az adatkacsolatot letiltom, akkor nem lehet netezni, nem tudnak kapcsolódni a programok, tehát nincs adatforgalom, ugye?

Így van.


Illetve, az érdekelne még, hogy hol lehet látni, hogy mennyi adatforgalmat generáltam erre a hónapra


Felhívod az ügyfélszolgálatot és megkérdezed tőlük. Amúgy vannak rá alkalmazások is amik mérik, hogy mennyit használtál el pl. 3G watch dog. Kifejezetten a mobilinternetes forgalmat számolja, a wifit. Visszamenőleg viszont nem számolnak ezek a programok.

2011. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felhívod az ügyfélszolgálatot és megkérdezed tőlük. Amúgy vannak rá alkalmazások is amik mérik, hogy mennyit használtál el pl. 3G watch dog. Kifejezetten a mobilinternetes forgalmat számolja, a wifit. Visszamenőleg viszont nem számolnak ezek a programok.



Hmmm...gondolom őt nem a wifis adatforgalom érdekli.....mert az úgy se kerülne semmibe..és a 3g watchdo azt méri...

ami a wifit meg a mobil adatforgalmát is méri az a droidstats!:)

a többiben igaza van!

2011. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hülye vagyok:)

Bocsi...a 3G watchdog méri a mobiladatforgalmat...de a wifit nem!!!

Elnézést!!

2011. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így utólag elolvasva kimarad a wifi után a NEM szócska. Bocs.

Első voltam. De kösz a kijavítást.

2011. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A call meter ng is méri, a hívásidők mellett.
2011. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... most már sokkal tisztább.


Tehát, ha wifivel netezik valaki, generál forgalmat, az igyenes?

A 3G watch dog progi jó Androidra?

2011. máj. 14. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha wifiről netezel az igen ingyenes. A 3G watchdog meg jó androidra. Azért is ajánlják.
2011. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!