Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3GS hátlapját le lehet...

IPhone 3GS hátlapját le lehet cseréltetni, ha megrepedt?

Figyelt kérdés

Nyilván hátlapot én nem tudok cserélni rajta, de ha beviszem szervizbe, akkor meg tudják csinálni? És kb. mennyibe kerülne (már aki tud erről valamit)?


köszi


2011. máj. 13. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom a hátlap mennyi, nekem 4-em van és az oldalán a fém csíkot cserélték ki és csak 5000 volt az egész, szóval szerintem 3-4 körül megúszod
2011. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudsz teis cserélni rajta. rendelsz mondjuk ebay-ről egy hátlapot és kicseréled. youtube-on vannak videók, hogy hogyan kell. 3g-nél 3gs-nél eléggé fogyó eszköz a hátlap :) leteszi valaki az asztalra, aztán máris tiszta karc lesz
2011. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen énis csak ezért utálom az iphone telókat...most gondolj bele én itt szívok a 4-el mert az síkegyenes a 3 meg ha jóltudom domborúbb...egyszer véletlenül ráraktam az asztalra ami homokos volt és képzelhetitek :D
2011. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell egy minőségi full body fóliát beszerezni rá, én letehetem bárhová, hordhatom kulccsal együtt a zsebemben mégis teljesen karcmentes :)
2011. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek Iphone ha nem tudtok rá vigyázni?

Nekem 3gs-em volt másfél évig és 1 karc nem volt,mert tudtam rá venni szilikon tokon és vigyáztam rá...

Amúgy meg csak mondom,haverom bevitte a 3G-t boltba és 20ezer lett volna a csere ,neten is 14ezer körül mozog!

2011. máj. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi? 3k-ér lehet hozzá kapni hátlapot ebay-en, és otthon rátudod tenni. vagy vezsel invisible shield-et csak a hátlapjára, az is 3k körül mozog úgy.
2011. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy megítélésed szerint való e nekem iPhone...azért nem tudok rá vigyázni, mert én ilyen vagyok!


Köszi a többieknek a választ!

2011. máj. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!