Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni hogy...

Hol tudom megnézni hogy milyen böngésző van a telefonomon?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem letölteni az egyik opera mini böngészőt.telepítés közben megkérdezte h folytatom e mert esetleges költségekkel járhat.folytattam...elindult,aztán kiírta h zárolta.kiléptem.most ahogy belépek ugyan az a böngészőm van mit ami volt is,nem az opera.akkor nincs is telepítve?hol tudnám megnézni h ne az legyen,vagy ha fent van akkor törölni? samsung c3050es telóm van
2011. máj. 13. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzal hogy letöltöd még nem telepíti automatikusan(általában a legtöbb telefonnál)!

Keresd meg azt a helyet ahová letöltötte a készülék és ha ott rányomsz elindítod a telepítést. Ha minden ok akkor kiírja hogy kész és külön lesz egy Opera mini böngésződ.

2011. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utólag telepített böngészőt nem a gyári helyére telepíti. De gondolom nem sikerült a telepítés. Tedd fel újra és aztán ott kell lennie a menüben.
2011. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem találom sehol,egy mappában,sehol nincs...na mind1,köszi
2011. máj. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!