Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet egy Motorola Defy...

Hogy lehet egy Motorola Defy keszulekben szovegreszt kimasolni pl elkuldott vagy bejovo sms uzenetbol vagy internet bongeszobol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Az én telefonomon meg kell nyomni az opciókat, (mindenhol más pl: egyebek stb....) és ott szövegformázás és másolás. kijelölöm és beillesztem ugyanígy. Remélem segít. :D
2011. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A böngészőben ha megnyomod a menü gombot akkor előjön egy menü. Itt van egy olyan opció, hogy szöveg kijelölése (Select text).

SMS-nél meg ha hosszan nyomod a képernyőt a szövegen akkor szintén előjön egy menü ahol megintcsak lesz egy olyan opció, hogy szöveg kijelölése (select message text).

2011. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amator pancser.... egyikotoknek sincs defy je latom az okoskodo hozzaszolasotkbol.... nem azt kerdeztem hogy altalaban hogy kell, vagy hogy lenne logikus? Hanem hogy konkretan Motorola Defy nel hogy kell? Az ilyen "nyomj ra hosszan es megjelenik..." meg "az opciok menuben megtalalod..." mellebeszelesektol kimeljetek!
2011. máj. 18. 06:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de van 3 androidos mobil is a családban az egyik ráadásul Motorola. Mindegyiknél így kell csinálni, akkor a Defy-nél miért lenne máshogy? Meg miért lenne mellébeszélés ez a nyomj rá hosszan és megjelenik dolog?


"Nem vagyok amator pancser..."

Ha tényleg nem lennél akkor magad is rájönnél a dolgokra.

2011. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!