Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.1-en működhet?

Android 2.1-en működhet?

Figyelt kérdés

olyan problémám lenne hogy láttam minap egy videot youtubon android 2.1 es x10 mini. és ilyen ultra giga téma izé volt rajta.

http://www.youtube.com/watch?v=qy5B2PyIKLA&feature=related


ime a video. én is akarok ilyet a telomra mit kell tennem? olvastam valami awd laucherröl meg valami rootolásrol. örülnék valaki elmagyarázná hogy mik is ezek. és hogy mit kell tennem. (én telomon is 2.1es android fut)

köszönöm.


2011. máj. 10. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

0:38-nál írják, hogy ADW laucnher van a telón. Azt viszont nem tudom, hogy milyen témát használ hozzá.

A Rootolással meg megszerzed a root jogokat. Ez olyan mint windowsnál a rendszergazda jogok, csak linuxnál rootnak hívják és az android ugyebár linux rendszerű.

Ha nem akarsz olyan alkalmazásokat futtatni, illetve az sd kártyára telepítést megcsinálni, netán főzött romokat feltenni akkor nem kell rootolnod.

Az ADW-hez meg nem kell root és Marketről beszerezhető a témákkal együtt. (de a jobb témák fizetősek)

2011. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!