Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szifon 4 2-4 év múlva is...

A szifon 4 2-4 év múlva is "jó" telefon lesz? Bőv. ALUL

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,h beruháznék egyre, de fiatal vagyok (15),és nem akarok ennyi pénzt "kidobni", ha már egy év után minden új telefon lenyomja . Kiemelném, h nem a menőzés miatt veszem, kollégista leszek,és kellene egy olyan telefon ,ami wifire csatlakozik ,jó zenelejátszó, és az se baj,hogyha lehet rajta játszani.
2011. máj. 4. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább iPhone-t vegyél ne szifont, (sciphone az egy gagyi másolat..)
2011. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kollégistának..hmm nem a legjobb választás és amúgysem...nézd meg a 3g most mennyit ér...újan volt 635euro amikor vettem most pedig 150ért tudom eladni...
2011. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én nemrég vettem használtan egy Iphone 3G-t és teljesen meg vagyok vele elégedve :)
2011. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még szép,hogy megvagy vele elégedve méregdrága telefon,röhejes tudás az arhoz képest.
2011. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerintetek mi érné meg az árát ? Játszani szeretnék a telón.
2011. máj. 4. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3G is egy nagyon jó telefon még ma is. Játékra is tökéletes, és 50k-ér kapsz egy full karcmentes használtat.
2011. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ZTE Blade Samsung Wave na azok nagyon megérik ah árukat...
2011. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Telefont jatekra hasznalni?

Ugyertem ha mar megvan oke, jatszon rajta az ember, de csak az miatt megvenni...

Vegyel majd NGP-t ha megjelenik, vadonatujonan sem lesz 100 ezer, lesz benne erintokepernyo meg mindenfele bizbasz, es grafikara lehagyja a telefonokat az biztos, meg jatekfelhozatal is enyhen jobb lesz.

Es a fizikai gombok sem artanak egy ido utan.

Melle meg veszel egy 5-10 ezres sima szar mobilt, es meg van oldva a jatek kerdes is.


Amugy 2 ev mulva meg elmegy, 3 ev mulva mar eleg regi lesz az iphone


Es elso:

Senki sem gondolt iphone klon-ra, csak szokas szifonnak is mondani az eredeti Apple-s iphone-t is

2011. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!