Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Németországba/Franciaországba...

Németországba/Franciaországba mennyibe kerül egy sms küldése?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egyik ismerősömnek a névnapja, aki épp európai kiránduláson van, szeretnék neki küldeni egy sms-t, kérdésem lenne hogy Telenor-nál mennyibe kerül, ha én küdöm + neki nem von e le neki pénzt azért ha küldök neki?
2011. máj. 2. 16:19
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Miért vonna neki le? www.telenor.hu oldalon meg tudod nézni, de a 1220-on is segítenek neked.
2011. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neki biztos nem kerül pénzbe, azthiszem megegyezik a külföldi percdíjjal, (62ft?) nemtudom pontosan.
2011. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sms ért nem von csak a hívásért.
2011. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előttem lévőnek ne higgy..
2011. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ha te belföldi számról hívsz egy szintén belföldi számot, neked mindig annyi a percdíjad, amíg belföldről hívod, mert sosem tudod, hogy épp a világ mely pontján tartózkodik. A Hívott félnek a hívás fogadás +pénzbe kerül ha épp külföldön fogadja a hívásokat.


SMS fogadásánál is hasonló a helyzet.

Biztosabb válaszért hívd fel a szolgáltatód ügyfélszolgálatát.

2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Elözönek ne higyj!!

Hát hihetsz.Németországban lakunk.Most voltunk otthon Mo n.Ha minket is hívnak levesznek a hívottól is pénzt.Ha sms t kapunk,azért nem vonnak.

Annyira szeretem a nagyszájú, okos tudorokat.....

2011. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Németországban vagy kedves előző?? Német telefonszámod van?? Akkor nemcsoda, hogy a hívónak is levesz plusz pénzt!!!

Ha magyar telefonszámról hívsz magyar telefonszámot akkor az mindig a normális díjszabás szerint fizet, függetlenül attól, hogy akit hív hol van...

2011. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem az olyan nagyszájú okos tudorokat, csak tudod, Én vettem a fáradságot és a szolgáltatóm ügyfélszolgálatán megérdeklődtem amikor szükségem volt rá.
2011. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!