Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van jelentősége a mobilszám...

Van jelentősége a mobilszám felhívásakor a +36 -nak, vagy ugyanúgy kicseng a hívószám, ha 06 -al kezdődően ütöm be?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül rácsengettem olyan illetőre akire nem akartam,és nem is szeretném, ha megtudná az új tel. számomat.Viszont csak így tudtam ráenni az elutasítási listámra.

Majd észrevettem,hogy 06-al kezdődő tel.számát +36nak kellett volna ütni,vagy mindegy az,

lehet,hogy így más személyre csörögtem rá,és észre se fogja venni?


2011. ápr. 30. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kicseng 06-tal is.
2011. ápr. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belfödön mindegy, hogy +36 vagy 06. A +36-ot akkor kell használni, ha külfödről akarsz telefonálni.
2011. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem kitörli, és elfelejti,legalábbis én nem szoktam visszahívni,ha ismeretlen szám rám csörög.Hívjon mégegyszer ha fontos4 ha nem törlöm!

2011. ápr. 30. 07:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Új telóm van Samsung E250i,és még most tanulom.Sehogy se jöttem rá,hogy lehet valakit elitasítási listára tenni .Csak ott láttam lehetségesnek, hogy ha a híváslistán szerepel,szóval vagy ő,vagy én hívtam már.

Erről tudtok valamit?

2011. ápr. 30. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!