Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van egy SE X8 típusú...

Nekem van egy SE X8 típusú mobilom és nem tudja kihozni a főképernyőt, és ezzel bármilyen alkalmazást stb. Mit kellene csinálnom hogy ne kelljen elvinni szervízbe? Ill. egyáltalán meg lehet-e ezt csinálni otthon?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az Android Market-ből egy Half Life 2ős témát, és az ahhoz illő 91pandamenu-t is. Aztán mikor alkalmaztam a témát, kiírta hogy van frissebb változata 2.1-es Android rendszerre.(Ez a 91pandahome 2.0ás Android OPR-ra jó) Oké, elkezdte letölteni a 91pandahome 2-t,de közben alkalmazta a témát. Mikor már feltelepítette a 91pandahome 2-t akkor 3 lehetőség közül kellett választanom: 91pandahome; 91pandahome 2; főoldal. Én persze (mert hülye vagyok) rá "koppintottam" a 91pandahome 2-re de még azt is bejelöltem hogy azt alkalmazza alapértelmezésként. Úgyhogy elment a kép és bármit csinálok vele nem megy. (Hívásokat tudok fogadni, SMS csak akkor tudok írni, ha küldtek nekem egyet. Légyszi segítsetek!!! Rendes válaszokat kérek.
2011. ápr. 26. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Vissza lehet állítani, de így vakon nem. Kell letölteni 1 HomeSwitcher programot.


Így maradt a szoftverfrissítés. Elvileg akkor vissza kéne álljon mert ugye mindent töröl a telóról amit te tettél rá. De a frissítést is csak gépről tudod elvégezni.

2011. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz! Már megcsináltam aznap amikor feltettem a kérdést!
2011. máj. 3. 00:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!