Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha pannonos vagyok és 20-as a...

Ha pannonos vagyok és 20-as a telefonszámom akkor hogy lehet ingyen faceebokozni? Meglehet oldani hogy ingyen legyen ha meg akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 13:54
 1/2 anonim válasza:

Most van egy új dolog, a neve Telenor Klikk. Én kaptam róla SMS-t, és működik. 1750-es számra kell küldenki a "Klikk" szót. 3 hónapig teljesen ingyen tudsz internetezni, 3 hónap után a havidíj automatikusan 990Ft, de ha 3 hónap után lemondod, akkor nem kell semmit fizetned.


Tényleg teljesen ingyenes, én a napokban küldtem el ide a "Klikk" szót, azóta éjjel-nappal tudok rajta netezni. Próbáld ki szerintem te is! :)

2011. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké :) köszönöm szépen a választ!
2011. ápr. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!