Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hónap mulva lesz internetem...

1 hónap mulva lesz internetem a telefonra, és ha nyáron majd megyek kirándulni akkor az fog akkor is menni? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ahol van térerő ott netezni is tudsz mobillal.
2011. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez komoly?? Kirándulni mész a természetbe és a neten lógsz akkor is???Ennyire nem tudsz élni nélküle? Akkor minek mész kirándulni..
2011. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kirándulás amúgy nem természetet hanem kocsmát jelent egy másik városban, legalábbis azt kéne jelentenie.. :Dd
2011. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)) Nem is az erdőbe, se a kocsmába:)) Horvátországba mennénk csak nem tudtam hogy ott működne -e a net, és nem azért használnám mert nem tudok nélküle elleni hanem azért hogy tudjam minden redbe e van idehaza:)) akkor a válaszokból itélve nem lesz semmi gond se +ft a számlán??
2011. ápr. 23. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha külföldre mész, akkor ott NEM tudod használni az itteni mobilnetet, ugyanis ez csak belföldre érvényes. Horvatorszagban már az ottani szolgaltato hálozatat hasznalod. Ezért érdemesebb ott egy nyílt Wifi halozatrol netezni, mert csak ugy nincs plusz költség.
2011. ápr. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Horvátországban is használhatod, sőt.. csak aztán kapaszkodj, hogy 3-400ezer forintos számlát kapsz :)

Ha horvátországban akarsz netezni vegyél egy trafikban prepaid sim-et mobilnettel, pár ezer forint értékben lehet venni, és van neted

2011. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kár:(, no de nembaj marad a hívás:))
2011. ápr. 23. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!