Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a gps-t a telefonomban? (lent)

Figyelt kérdés

Samsung galaxy minim van, letöltöttem rá egy gps test nevü alkalmazást, ami teszteli a gps-t. Ez az app talált 7 holdat, de amikor belépek a navigációba (ami alapból telepítve van) akkor keres és végül ezt írja ki: "az alkalmazáshoz működő adatkapcsolatra van szükség."



Ez miért van? A gps be van kapcsolva.

Légyszi segítsetek, fontos lenne.


Köszi


2011. ápr. 22. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és ha valami nem világos nyugodtan kérdezzetek :)
2011. ápr. 22. 21:14
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha megy a wifi is akkor nincs gond simán kiírja hogy ez a hely nem ismert, de wifi nincs mindenhol ha például kocsival megyek.
2011. ápr. 22. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alap navigációs programnak állandó netkapcsolat kell a működéshez, mert a netről szedi le a térképeket. Ha le van tiltva a net a kártyádon vagy nincs rajta pénz akkor nem fog tudni kapcsolódni így a térképeket se éri el ezért nem tudod használni.

Viszont ha nincs mobilinernet csomagod elég drága mulatság a netezés mobilhálózaton (T-nél 13ft/10kb). Olcsóbb ha kötsz egy netes előfizetést.

Amúgy meg használj offline navigációs programot pl. igo, sygic, aura, ndrive

2011. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen igo-t már letöltöttem ráteszem telefonra majd, csak nem hittem hogy ez lehet a gond.

egyébként net le van tiltva a telómon wifit használom. köszi szépen :)

2011. ápr. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!