Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsón mobilt? Teszveszről...

Olcsón mobilt? Teszveszről vett már valaki?

Figyelt kérdés

nem utángyártott holmik ezek? néha féláron néha 10 20 ezerrel olcsóbban kínált holmik. ( nme csak mobil)

megbízható ez??? kinek van tapasztalata?


2009. márc. 5. 11:41
 1/5 anonim válasza:
76%

Szia!

Én már vettem több telot is az egyiket a teszveszen lányomnak a másikat a vaterán a tesómnak.Mindkettő jól működő eredeti telcsi,csak a gazdája megunta vagy más okból adja el.Rengeteg dolgot lehet venni.Ha hibás az áru kiírják mert értékelni kell az eladót és a negatív kritika nem igazán vonzza a vásárlókat.Merem ajánlani mindkét oldalt.Vaterát és a teszveszt egyaránt!!!

2009. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem ajánlom a teszveszt nem egy megbízható aukciós oldal, nagyon sok a link alak és szinte már "legálisan" fordulnak elő ott a kisstílű "bűnözők". Mindenképpen a vaterát ajánlom az amugyis egy sokkal műszakisabb weboldal, és sokkal megbízhatóbb!
2009. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én nem értek egyet az előző válaszadóval, pont a vateráról voltak olyan hírek, hogy az aukciók 40°%-a fake, de ez szerintem kicsit nagy arány. Teszveszen én eddig még (szinte) csak megbízható eladókkal találkoztam, bár ott is akadnak kivételek. Én is szoktam ott eladni, telefonokat is, jelenleg is kb 120 aukcióm fut. Teszveszen a használt telefonok eredetik, a noname "sokat tudó" mobilok meg kínából érkeznek, de mindegyiknél fel van tüntetve az átvétel módja. Szerintem megbízható a teszvesz, és a vatera is. Érdemes ott telót venni.
2009. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi most vettünk a teszveszről egy samsung G800-ast 37 e Ft-ért!Féléves, hibátlan állapotban van, mi maximálisan meg vagyunk elégedve vele! Alaposan szét kell vásárlás előtt nézni, olvasd el az értékeléseket amit az eladó kapott, abból sok minden leszűrhető, pl. megbízható-e!
2009. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. márc. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!