Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia 7 vagy Sony...

Samsung Omnia 7 vagy Sony Ericsson X10?

Figyelt kérdés
te melyiket választanád és melyik miért jobb
2011. ápr. 18. 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%, hogy SE X10
2011. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én is a kettő között vacilláltam, végül nem vettem egyiket se.
2011. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kedves Blex..nekem omnia 7-em volt és több mint 10 percbe tellt mire megtudott nyitni egy mappát..ezért vittük szerelőhöz és mondta h hát az omniáknak ez a hibája..oké vittük a t-mobilhoz h most mit csináljunk és mondták h csak ma már 5-en kérdezték tőle h miért lassú és mit tudnak tenni.. s mint kiderült a telefon szar..
2011. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 blex ***** válasza:
windows phone 7-ben nincsenek a user számára elérhető mappák. pontosabban mire gondoltál?
2011. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
pl amikor megnyitom a zenéket akkor..arra gondoltam vagy mire egy képet megnyit..ezekre..(de ezeket "mappáknak" hívják..nem?)
2011. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 blex ***** válasza:

hát a mappák azok.. olyanok, mint a számítógépen. vannak olyanok ezen is, de csak feltört szoftverrel lehet megnézni őket.

ezeket angolul "hub"-nak hívják, fogalmam sincs, mi a hivatalos magyar neve, ha egyáltalán van neki.

egyébként ez szerintem pont egy olyan dolog, amit remekül le lehet szűrni videókból, és ott nem igen láttam ilyen akadásokat.

szóval vagy a t-mobile firmware a szar, vagy külön a tieddel volt valami probléma, de az biztos, hogy ez nem egy jellemző probléma. ha az lenne, a microsoft valószeg nem engedte volna kiadni, ők eléggé figyelnek ezekre.

2011. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
lehet:)
2011. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Omnia 7 egyértelmű. Jól összerakott kis telefon elegáns és gyönyörű a kijelzője.Ha van lehetőséged ilyen telefont venni ne habozz.
2011. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!