Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok netezni...

Miért nem tudok netezni X8-amon? Sürgőős lenne.! (kicsit hosszú :S)

Figyelt kérdés

Amikor belépek a Wi-fi menübe és bekapcsolom az írja ki hogy "Nem lehet hálózatokat keresni". Ma még tudtam netezni rajta, aztán pár beállítást megnéztem amiről fogalmam sincs hogy mi volt. Szerintem nem állítottam át semmit. De ha mégis, akkor mit? Hogyan tudnám visszacsinálni? Már kivettem az akksit is, újraindítottam, adatok visszaállítását csináltam(Csak azt amelyik a személyes beállításaimat nem piszkálja)

Azt is megköszönném ha valaki leírná hogy neki ezeken mik vannak beállítva(persze csak ha tud ezekkel a beállításokkal Wi-Fin netezni):repülőgépes üzemmód, adatforgalom, hálózati üzemmód, hálózatüzemeltetők, adatbarangolás(ez nekem inaktív).


Jah és még annyi hogy miután kiírja hogy nem kereshető hálózat utánna automat. kikapcsol a Wi-fi.


2011. ápr. 12. 20:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!