Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 XpressMusic vagy...

Nokia 5800 XpressMusic vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Melyket választanátok és míért?
2011. ápr. 12. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Galaxy ace.A nokia 5800 már elavult, és nem is veszi fel a versenyt az ace-el.hardvelileg és szoftverileg is sokkal jobb az ace.
2011. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dave46 ***** válasza:
Egyértelműen a samsung. Én szeretem a nokiákat 5800ám is volt sokáig de sajnos be kell látni hogy a nokia képtelen felnőni az érintőképernyőhöz és így az 5800a kezelése is kényelmetlen ,lassú,akadozik stb. Ezen kívül a 5800 olyan ótvar műanyagból van mint egy szappantartó. A samsung szép és jó is ,nem olyan gagyi mint az 5800.
2011. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:

ez nem kérdés. jobb az Ace.

az már egy másik dolog, hogy ha mondjuk tízszer annyiba kerül, akkor meggondolnám a nokiát is, mert azért netezni, zenét hallgatni lehet azon is.

2011. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy Ace-m van. Azt vedd inkább. remek telefon, csomagban van még egy 2 gigás memóriakártya. Kicsit hamar merűl és a videó kicsit rossz de azon kívűl felér egy Iphonnal legalábbis mindeki ezt mondja. Kicsit drága de nekem megérte. Gyors is csak előlapi kamera nincs. Ezen kívűl nincs hátránya.
2011. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!