Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a virtuális telefonbillentyűzetet a böngészőben? [kép melléklettel]

Figyelt kérdés

Hali! Samsung GT-S5230-am van.Ma letöltöttem rá az Opera Mini 5.1-et. Telefonon töltöttem le, tehát nincs meg a telepítője, egyből felrakta a böngészőt. Kipróbáltam, működik minden, magyar, gyorsabb mint a telefon alap-böngészője, nem tudom mér, de így van. A problémám az, hogy mivel java alkalmazás, a telefonom be rak a böngésző alá egy virtuális billentyűzetet, vagy mi a frászt, és ezzel lekisebbíti a böngésző méretét, tehát nem tud teljes képernyőn futni az alkalmazás. Utána néztem a neten, hogy mit lehetne vele csinálni, de csak olyan válaszokra bukkantam, hogy pl bontsam ki a .jar fájt, nyissam meg benne ezt, meg azt a fájt, és akkor írjak bele egy bizonyos sort. De nálam ez nem működik, mivel nincs meg a .jar fájl, mert a telefonomon töltöttem le a netről a böngészőt, és egyből fel is telepítette magát, és nem hagyta meg a telepítőt. Kérlek segítsetek, mert így nem tudom kihasználni, ha viszonylag nagy érintőképernyőm van, és kis helyen kell szűkölködnöm a böngészőn! :/ És a képek:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 12. 16:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért! :/
2011. ápr. 12. 17:02
 2/3 anonim ***** válasza:
az opera beállításainál keress olyat hogy teljes képernyő
2011. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Be van kapcsolva a teljes képernyő, de attól nem tűnik el a telefon virtuális billentyűzete. Amúgy haveromnak is ilyen böngésző van a telefonján (neki LG-je van) és neki nincs alatta virtuális billentyűzet.
2011. ápr. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!