Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g feloldási hiba?

Iphone 3g feloldási hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok Iphonomat valamiért nembirom kikapcsolni és feloldani az miért van? ha valaki bír legyenszives segitsen már
2011. ápr. 5. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Bővebben : Sziasztok! Egy hibával kapcsolatban kérdeznélek titeket.

Történt egyszer, hogy a telefonom lemerülőben volt, majd késöbb mikor ránéztem, kijelzőn semmi, gombokra nem reagál. Semmi gond, hazaérve felrakom töltőre gondoltam. Ráraktam, a töltést jelző szokásos hang, viszont a kijelzőn semmi. Ekkor már furcsán néztem, mivel ha csontra lemerül és töltőre rakom, akkor is a kijelzőn legalább jelzi a töltést. De nem. Visszahívós smst küldtem rá, sms meg is érkezett a hang alapján, szóval a telefon még nem merült le, de a kijelzőn semmi. Gombokra, kikapcsolásra nem reagál, szóval kezdtem örültem neki, hogy 3 hónap Apple szervizzel való hadakozás után, a régi helyett kapott "új" telefon is beszart. Itunesra rádugva telefont felismeri, szóval tuti nem merült le.

Volt valaki akinek volt már ilyen problémája a telefonnal, ha igen hányszor?

Véleményetek szerint

szimpla szoftverhiba?

2011. ápr. 5. 16:04
 2/6 anonim ***** válasza:
próbálj restore-t nyomni.. ha nem sikerül, próbáld meg hogy belépsz DFU módba miközben rávan dugva gépre és iTunes megy (home gomb + power gomb egyszerre, majd pár másodperc után power elengedése, (kb 5-10)) akkor automatikusan írnia kell, hogy restorálni akarja, és engedd neki.. hátha így sikerül.
2011. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahha de azt irták akkor elromrik ha restolérom és külföldön kell valami hülyeséget belevennem :S
2011. ápr. 5. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
őmm én múlthét hétfőn kb 6x restoráltam tethered jailbreak miatt.. restore csak iOS újratelepítést jelent.
2011. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és ilyenről én még sose hallottam hogy restore miatt elromlott volna (ehh, vicces lenne) és kéne bele akármit is venni
2011. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NEm enged restorélni az miért van? Pedig mindent jol csináltam :S
2011. ápr. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!