Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon...

Melyik a legjobb okostelefon (netezésre, filmezésre használnám) 40-50 ezer Ft körül?

Figyelt kérdés

A fenti árkategóriában szeretnék okostelefont venni, ami nekem fontos: legyen benne wi-fi, jól (élvezhetően) lehessen rajta netezni, legyen rajta office-támogatás és pdf-olvasó, filmnézésre alkalmas legyen (konvertálás nem akadály). A fényképező és a zenelejátszás annyira nem fontos.

Néztem a nokia c6-ot, a SE xperiákat, az LG Optimust, meg a samsung galaxy 3-at, illetve a zte balde-et. Ezek közül (illetve ha tudtok, mást is mondhattok) melyiket ajánlanátok leginkább? Köszi előre is!


2011. ápr. 4. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen árban a ZTE blade éri meg legjobban főleg ha nem számít a kamera.Nagy kijelző és sztem szép színek is vannak meg lesz hozzá android 2.3 ja és multitouch is van benne.
2011. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a galaxy 3at választanám
2011. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ebben az árkstegóriában a Blade-nek van a legjobb kijelzője 3,5 hüvelyk 480*800, tehát filnézésre, böngészésre az a legjobb, viszont a hardver miatt lehet hogy kicsit döcög rajta pár fájltípus úgyhogy érdemes konvertálni mp4-be
2011. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Először a nokiát néztem a kicsúsztatható billentyűzete miatt, és azért, mert flash támogatás van benne alapból, de aztán arra jutottam, hogy a symbian és a magas ára miatt nem érné meg. Aztán a galaxy 3-mon vacillálok most inkább, meg a zte-n, mert az tényleg olcsó, viszont néztem mobilarena-s teszteket, ahol azt írják, hogy a blade lassúcska, meg én sokszor találkozom az "olcsó húsnak híg a leve" mondás igazságtartalmával, szóval abban nem nagyon bíztam eddig. De sokan dicsérik, így elég nehéz döntenem :)
2011. ápr. 4. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lassú, vállalható a sebessége, főleg frissítésekkel, főzött romokkal, stb
2011. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Galaxy 3.
2011. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha hosszú távon gondolkodsz, mindenképp a galaxy 3-at vegyed. Ajánlott a Blade is, de, hogy őszinte legyek én egyáltalán nem bizom benne. Viszont rengeteget próbáltam a galaxy 3-at és joggal az egyik legjobb középkategóriás Androidos készülék.
2011. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ZTE bladehez amúgy kijön nemsokára elvileg az Android 2.2 hivatalosan ami jelentős sebességnövekedést okoz addig meg marad afőzött rom
2011. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!