Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szereintetek jo telo a Samsung...

Szereintetek jo telo a Samsung Galaxy 3? válaszod indokold mart ilyen teló lenne nekem ;)

Figyelt kérdés
valaki csak tudja nem??
2011. ápr. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó. Az új androidos samsungok mind jók, majd jön aki jobban ismeri őket és kioktat hogy az ace vagy mittomén melyik jobb, de egyikkel sem hiszem, hogy rosszul járnál.
2011. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó telefon. Az árát megéri, mindenképp az egyik legjobb középkategóriás Androidos telefon. Viszonylag jó árért kapsz egy okostelefont, amely gyors, szép a képernyője és mint telefon nagyon korrektül helyt tud állni. Szerintem ajánlott készülék és vedd meg bátran.
2011. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Indokláson az, hogy valami fergeteges telefon. Még csak 1 napja van meg de nagyon nagyon tetszik :D
2011. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még a java most jön :P Nekem kb 1.5 hónap volt mire magamra formáltam a telefont.
2011. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10ezer forint +ért megkapod az ace-t ami sokkal jobb,nagyobb kijelzője van jobb a felbontása.
2011. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!