Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen programot csak androidos...

Ilyen programot csak androidos telefonra lehet rakni?

Figyelt kérdés
Ma láttam osztálytársam iphone-n egy olyan programot amin nemtudom egy kutya volt talán ami visszamondta azt amit mondtál neki, de érdekes hangon adta vissza azt! ( mintha héliumos lufit szívott vna) Megkértem h adja meg a nevét, de erre azt válaszolta h csak androidos telóra lehet ilyet rakni és ugye nekem nem lehet, mert samsung monte-m van. Szal nekem télleg nem lehet ilyen programom vagy van ilyen hasonló is az én telómra?
2011. márc. 30. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
iphonon se android van o.O
2011. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone nem androidos. De androidra van a Talking Cat nevű alkalmazás ami lényegében ugyan ez. És abban igaza van osztálytársadnak, hogy ilyet a tiedre nem lehet tenni.
2011. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az enyémre nem is lehet rakni hasonlot?
2011. márc. 30. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:'(
2011. márc. 30. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Az az alkalmazás sztem a Talking Tom (?) nekem fent volt öt percig, te is megunnád néhány óra után.


Egyébként az iPhone hogy jön az Androidhoz? Nem lehet, hogy valami más érintőképernyős telefonja van, amit csak te néhtél iPhone-nak?

2011. ápr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát rossz napokra jo lenne .....kicsit felvidítana!!:)

Am Iphone az biztos! De én is szeretnék 1 olyat!!!:D

2011. ápr. 3. 11:56
 8/8 anonim válasza:
Igen ilyent csak az Iphonra meg az Androidos csodákra lehet rakni:P Egy ideig vicces progi amúgy de aztán hamar megunható:P Meg hát annyi más ilyen barmulás van meg játék hogy ez a program elenyésző:P Szal én ajánlom az androidos telefonokat nagyon:) Nem hiába okos telefon:P És általában olcsóbbak is mint egy Iphone és a tudásuk majdnem ugyanaz:) Csak más szemszögből:)
2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!