Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassítja a 32gb-os memória az...

Lassítja a 32gb-os memória az Iphonet? :O Alul

Figyelt kérdés
Ismerősöm azt mondta, h a 32es többször befagy, lassabb,mint a 16gb-os ?:O ???
2011. márc. 29. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség. 0%-ban befolyásolja az iOS működését az, hogy mekkora a háttértár mérete. Nyugodtan vedd meg a 32Gb-osat. Nem fogsz csalódni benne.
2011. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt memóriakártyát vásároltam a mobilomban, nekem is mondta egy pc boltos, hogy nem szabad venni maximum méretű memóriakártyát mert a telefon belassul tőle. Nem hittem neki, és jól is tettem. Semmi lassulás, csak jó nagy "tárhely". :-)
2011. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 29. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
LOL, bocsi de ezen most nagyot nevettem:)Sokmindent kitalálnak az iPhone-ra ami nem igaz, ez is közéjük tartozik. Az iPhone 3G S - 4-nek erős vasa van szval nem lassítja be, meg am sem lassítana be egy lassú telefont sem:)
2011. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!