Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Mi lehet a gond?...

Segítség! Mi lehet a gond? [Nokia 5230] (Többi lent)

Figyelt kérdés
Február 12-én vettem a T-mobile-nál egy Nokia 5230 típusú készüléket, és a gondom vele hogy reggeli ébresztéskor nem tudom elhuzni azt a slidet(akinek ilyen készüléke van tudja miről beszélek) ami kikapcsolja az ébresztőórát, illetve mintha nem mindig rezegne a készülék lezáráskor meg mintha gyenge lenne a vibramotor benne. Lehetséges hogy gyárihibás készüléket fogtam ki? Esetleg valami tippetek lenne, hogy hogyan tudnám megoldani itthon, mert nincs kedvem több hetet várni még átnézik illetve megcsinálják a készüléket a szervízbe. Vagy az lenne a legtisztább ha bevinném hogy megnézzék? Mit csináljak?
2011. márc. 28. 23:38
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
nekem is van, hogy az istennek se akar elhallgatni, valószínűleg szoftveres bug. ha már nagyon idegesít, olyankor kikapom az akksiját XD
2011. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nagy nehezen valahogy a piros gombal szoktam elhallgattatni...ilyenkor leteszi szundira és utána szoktam törölni a jelzést XDDD.....
2011. márc. 29. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen készülékem is volt semmelyikkel nem volt semmi gondom. Szerintem ez szervíz.
2011. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!