Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a timescape, geotags,...

Mi az a timescape, geotags, latitude, roadsync és wisepilot?

Figyelt kérdés
valaki letudja nekem írni? nem értem ezeket
2011. márc. 28. 23:04
 1/2 anonim válasza:

A Sonyericsson telefonok alkalmazásai ezek.Egy Xperia X10 mini pro-m van amire eddig rájöttem leirom talán segít.Ha minden igaz ezen alkalmazások leirását a sonyericsson oldalán meglehet találni.Az a bajuk ezeknek a progiknak hogy nem beszélnek magyarul!A Timescape olan funkcio ami a kapcsolatok összes adatát egy ablakban mutatja PL.Név.tel.szám,utolso hivás ideje,sms forgalom adatai.

Geotags:ugyanaz a progo mint a pc-n a google map.

Latitude:A tartozkodási helyeden készitett képeket tudod fltölteni a gps poziciohoz.

Roadsinc:komplet progi amit beállithatsz alapértelmzett alkalmazásnak a telefonban,gyakorlatilag ugyan az amit a telefon tud :email,naptár,tel.könyv,feljegyzéseket kezel amit szinkroozálni lehet a nettel.

Visepilot:Gyakorlatilag Gps progi ami vifi vagy 3g kapcsolattal müködik.

2011. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a választ

sok helyen kerestem de mindenhol olyan szakkifejezésekkel írták le, hogy nem értettem :D

2011. márc. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!