Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyek képeket-videókat...

Hogyan tegyek képeket-videókat az iphone 4-emre az iTunes-sal?

Figyelt kérdés

Egy hete van iPhone-om. Tanulgatom az iTunes-használatot! Szerintem nem egyszerű. A lényeg, hogy arra már rájöttem hogyan tudok képeket-vidókat felrakni, külön könyvtárakba rendezni, csak az a bajom, hogy a külön-külön mappák tartalmát ömlesztve is bedobja egy "Fotókönyvtár"-ba. Pedig én olyan nem csináltam, és nem is szeretném.

A különböző képek maradjanak csak a saját mappáikban, és ne csináljon nekem még egy plusz mappát az összes-összes képpel.

Itt az oldalon nagyon sok rossz véleményt olvastam az iPhone 4-ről. Nem tudom miért van ez. Szerintem tökéletes. Aláírom hogy macerás a szinkronizálás, fájl ide-oda pakolgatás, de ez megszokható, és feledhető.

Köszönet a segítséget!


2011. márc. 25. 22:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!