Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet SD kártyára telepíteni...

Lehet SD kártyára telepíteni programokat?

Figyelt kérdés
Rootolva van, de az app2sdnél megakadtam. Egyéb más? 2.2es főzött rom? Ezt valaki leírná hogy kell?
2011. márc. 22. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ha leírnád milyen telód van.
2011. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Se készüléktípus, se más, és leírást vársz, ráadásul nézd meg mennyit kéne írni, azért segítek:

A hazai fórumok is csurig vannak vele, itt egy példa:

[link]

2011. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Létre kell hozni az SD kártyán 1 FAT és egy Ext2 particiót, mindkettőnek primary nek kell lennie, ezt külső formázással is meg lehet csinálni. Előszőr a FATot kell létrehozni!

2.2 Froyoja válogatja, van amelyik flashaléskor ezt létrehozza, van amikor Neked kell ClockWork módban megcsinálni, van rá lehetőség, de nem mindegy hogy 2.5.1.8 vagy 3.0.0.6-os verzió van már fenn...

2011. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a mobiltól is függ, de általában lehet! Nekem pld a motorola és a samsung is egyszerűen megkérdezte, hogy hova akarom telepiteni a progikat és annyi
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
x8
2011. márc. 22. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Főzött romok telepítése recoveryből:

[link]

2.1-hez app2sd telepítése:

[link]

2011. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az app2sd már egyszer feltettem, de frisstítettem a telót. újrarootoltam, de az app2sd-vel elakadtam. ebbe nem tudnál segíteni?
2011. márc. 22. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Látatlanban sajnos nem megy, meg ha magamnak csinálom se biztos az eredmény abban a tekintetben, hogy ha ezt meg ezt megcsinálom, ott az eredmény.. Többször nem jön össze elsőre, mint igen... És akkor már sokszor nem is tudom, mi volt a siker kulcsa, örülök, ha megy..

Fórumok, túrom a netet..

2011. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!