Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondja már el valaki legyenszí...

Mondja már el valaki legyenszíves, azt hogy annak mi értelme van hogy beállítom az ébresztőt a telefonon, és ha kikapcsolom akkor nem ébreszt?

Figyelt kérdés
Azért kapcsolom ki a telefont hogy ne tudjanak elérni...
2011. márc. 20. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
iPhone se ébreszt kikapcsolva, estére repülő módba kell tenni.
2011. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ehh, lassan már telefonálni sem lehet velük...
2011. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat, nekem egy windows op. rendszerű telefonom van, és igen minden este át kell tennem repülő módba ha azt akarom hogy ne érjenek el...

De láttam hogy az iphone is ilyen, és egy ilyen drága telefonba miért nem tudtak betenni vmi olyat hogyha kikapcsolom akkor is ébresszen...

Szerintem fél- legfeljebb 1 óra lenne az egész művelet, és már jobban nézne ki a dolog... :S

2011. márc. 31. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!